FitoMater třezalka (matečná tinktura)

Novinka
trezalka hydroalkoholicky extrakt alkoholova tinktura.png.png

Hydroalkoholický extrakt - tinktura z třezalky italské značky Erbenobili. Vyroben patentovanou fytospagyrickou metodou, umožňující získat maximální množství účinných látek z rostliny. Třezalka podporuje emoční rovnováhu a relaxaci.

339 Kč
Skladem

Hydroalkoholický extrakt - tinktura z třezalky z řady FitoMater. Matečná tinktura získaná macerací rostliny ve spagyrickém alkoholu. Vyrobena patentovaným způsobem, spojujícím tradiční bylinářské postupy a metody moderní vědy.

Zpracovaná rostlina: třezalka tečkovaná (Hypericum perforatum L.), kvetoucí nať
Kompletní složení: hydroalkoholický extrakt: voda, ethylalkohol, hroznová šťáva, kvetoucí nať třezalky tečkované 20 %
Obsah alkoholu: 40 %
Certifikace: VEGANOK
Balení: lahvička z hnědého skla se skleněnou pipetou
Výrobce: ERBENOBILI S.r.l., Contrada Torre Pavone Z.I. SNC, 70033 Corato, BA, Itálie

Třezalka podporuje emoční rovnováhu a relaxaci.

Použití: 20-30 kapek 2-3 denně v trošce vody, nejlépe mezi jídly. Před užitím protřepat.

Upozornění: Pokud užíváte farmaka, poraďte se před užitím extraktu z třezalky s lékařem nebo farmaceutem. Třezalkový extrakt totiž může mít vliv na metabolizaci léku a potažmo jeho aktivitu. Extrakt z třezalky je kontraindikovaný u dětí a dospívajících.

Průměrný obsah hlavních složek na denní dávku (3 ml): třezalka - 600 mg, z toho hypericin < 0,7 mg. Poměr hyperforin a hypericin < 7.

Erbenobili je spagyrická laboratoř specializující se na výrobu extraktů z rostlin a dalších doplňků stravy, vyznačujících se vysokou koncentrací aktivních látek a jejich biodisponibilitou. Sídlí na jihovýchodě Itálie, ve slunném regionu zvaném Apulie. Suroviny získává z různých koutů světa, ovšem lokální vinice jsou zdrojem hroznů mimořádných kvalit, ze kterých se připravuje spagyrický alkohol využívaný k maceraci.

Výběrový certifikovaný rostlinný materiál a speciální spagyrický alkohol stojí na začátku dlouhého a náročného výrobního procesu.

V jeho průběhu se rostliny macerují ve sklenicích s regulovanými podmínkami, čímž se zajistí optimální přechod aktivních látek do alkoholu. Následuje lisování, umožňující získat ze struktur další cenné látky. Zbytkový pevný materiál projde kalcinací a z jeho popelu se několikastupňovým procesem podaří vydělit další hodnotné substance. V poslední fázi se všechny frakce opět spojí a nechají dále společně zrát.

Celý proces propojuje lásku k darům přírody, moudrost tradičního bylinářství a moderní vědecké metody. Inovativnost a efekitivta umožnily jeho patentování. Samozřejmostí jsou laboratorní analýzy v různých stupních produkce a spolupráce s laboratořemi i vědeckými institucemi.

Kód Kód: 1007
Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.3 kg
Obsah: 50 ml
Zpět do obchodu