Opti Omega-3 Orange

Neohodnoceno

Prémiový rybí olej bez zápachu díky speciální filtraci s příchutí pomeranče. Vysoký obsah omega-3 mastných kyselin (EPA a DHA), které jsou nezbytné pro zdraví našeho mozku, očí, snižují zánětlivost a zajišťují správnou funkci téměř všech buněk v organismu. Jejich příjem je v dnešní době ze stravy absolutně nedostatečný.

399 Kč
Skladem

Klíčové pro zdraví jsou především kyseliny EPA a DHA, které se vyskytují jen v živočišné říši. Získat je můžete především pravidelnou konzumací ryb (aljašská treska, divoký losos, makrela, sardinky, kvalitní kaviár, ústřice, krevety), ale také z vajec od domácích slepic, které běhají a živí se venku, nebo z hovězího od krav žijících na pastvě. 

Pro mnoho lidí je těžké jídlem množství omega 3 mastných kyselin do těla dostat, proto je důležité je alespoň suplementovat pomocí doplňku stravy. 

OPTI OMEGA-3 ORANGE jsou výjimečným zdrojem nenasycených mastných kyselin, s vysokým obsahem EPA a DHA a s důležitou garancí: neobsahují těžké kovy a další znečišťující složky, které se do ryb dostávají z moře. Vhodné jsou pro ty, kteří do sebe chtějí dostat velké množství zmiňovaných látek. Pro ty, kteří mají raději kapslovou formu, máme k dispozici kvalitní produkt značky Reflex ZDE.

Při koupi věnujte pozornost především čistému obsahu kyselin EPA a DHA, protože kvůli těmto kyselinám si rybí tuk pořizujete. OPTI OMEGA-3 ORANGE obsahuje nejméně 3 gramy čistých EPA a DHA v jedné polévkové lžíci, což je 6 – 10 obvyklých želatinových tobolek za nesrovnatelně nižší cenu. Investujte do omega 3 a nikoliv do umělých želatinových tololek!

PROČ JSOU DŮLEŽITÉ OMEGA 3 OBSAHUJÍCÍ EPA A DHA

 • jde o esenciální živiny, které si tělo nedokáže samo vytvořit
 • jsou klíčové pro správnou činnost mozku, zdravý růst a vývoj
 • snižují krevní tlak a riziko kardiovaskulárních chorob
 • mají prokazatelné protizánětlivé účinky
 • pomáhají při autoimunních onemocněních jako artritida
 • působí proti alergiím
 • mohou pomáhat při léčbě cukrovky
 • mají preventivní účinek proti rozvoji rakoviny
 • pomáhají bojovat se stresem a depresemi (podporují tvorbu serotoninu)
 • zlepšují stav pacientů trpících schizofrenií nebo Alzheimerem
 • přispívají ke zvýšení kvality spánku
 • podporují rozvoj mentálních funkcí u dětí, snižují projevy hyperaktivity a ADHD (porucha pozornosti)
 • jsou důležité pro zdravý zrak (brání rozvoji makulární degenerace - jednou z hlavních příčin ztráty zraku ve stáří)

Šedá kůra mozková je tvořena hlavně z DHA, jež tvoří obaly neuronů, dostatečný příjem tedy zlepšuje paměť a myšlení. EPA i DHA jsou nezbytné pro zdravý vývoj mozku a očí plodu ve třetím trimestru. V neposlední řadě tyto kyseliny zlepšují u aktivních lidí tréninkovou regeneraci.

Původ rybího oleje

Rybí olej pochází z Islandu z čeledí ryb Engraulidae, Carangidae, Clupeidae, Osmeridae, Scombridae a Ammodytidae. Typickými zástupci této čeledi jsou např. sardinky, makrely nebo ančovičky.

Výživové hodnoty

Obsah ve 100 gramech

Energetická hodnota 3750 Kj
Sacharidy 0 g
Bílkoviny

0 g

Tuky 100 g
Nasycené mastné kyseliny 25 - 28 g
Mononenasycené mastné kyseliny 22 - 25 g
Polynenasycené mastné kyseliny 48 - 51 g
Celkový obsah omega 3 mastných kyselin 38 - 41 g
Kyselina eikosapentaenová (EPA) 18 - 19,5 g
Kyselina dokosahexaenová (DHA) 11,8 - 13,1 g

 

Doporučené dávkování:
½ až 1 polévková lžíce (5 - 10g oleje) 1krát denně nejlépe po jídle. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění:
Doplněk stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Skladujte při teplotách do 15°C nejlépe v lednici. Nepoužívejte na vaření a smažení. Po otevření spotřebujte do 2 měsíců. Chraňte před světlem. Uchovejte mimo dosah dětí. Po každém použití lahvičku dobře uzavřete. Minimální trvanlivost 2 roky od data uvedeného na obalu.

Výrobek byl podroben následujícím analýzám: duální kontrola žluklosti (obsah peroxidů, hodnota kyselosti), stanovaní obsahu těžkých kovů (rtuť, olovo, kadmium, arsen) a dioxinů a dioxinům podobných látek (PCB).

Kód Kód: 847
Kategorie: Doplňky stravy
Obsah: 200 ml