Prémiová probiotika Dr. Ohhira

Probiotika je bezpodmínečně nutné brát při a po požívání antibiotik k obnovení střevní flóry.

900 Kč
Skladem

Zdraví vychází ze stavu našich střev. Je to klíč k tělesné i duševní prosperitě. Podle stavu našich střev se minimálně z 90 % odvíjí síla našeho imunitního systému.

Ve střevech máme obrovské množství bakterií. Špatnou stravou se však některé rozmnoží na úkor jiných. Cílem je udržovat dostatečné množství bakterií z rodu Lactobacillus, Bifidobacterium a Streptococcus. Ty totiž chrání organismus před patogeny, které mají negativní vliv na lidský organismus.

Proč se vyplatí probiotika?

1. Většina levných probiotik špatně účinkuje. Rozhodující je totiž schopnost probiotik UCHYTIT SE NA STŘEVNÍ SLIZNICI. Prémiová probiotika Dr. Ohhira toto umí výtečně - obsahují 12 druhů bakterií mléčného kvašení.

2. Obsahují SKUTEČNĚ ŽIVÉ BAKTERIE, které jsou navíc vyrobené procesem tříleté fermentace a zrání, při němž se vyvinou velmi silné kmeny bakterií.

3. Obsahují také PREBIOTIKA, která slouží jako potrava pro probiotika. Díky tomu se dobré bakterie mohou ve střevě uchytit a rozmnožovat. Prebiotika zároveň vyživují prospěšné bakterie, které jsou ve střevech už obsaženy.

4. Neobsahují LAKTÓZU, MLÉČNOU BÍLKOVINU ani LEPEK, jež vyvolávají alergie a ještě více dráždí.

5. NENÍ POTŘEBA JE UCHOVÁVAT V LEDNICI jako běžná probiotika. Jejich obal je tvořen želatinou a chrání prospěšné bakterie před žaludeční kyselinou, aby v pořádku doputovaly až do střeva. 

unikátní způsob výroby?

Japonská probiotika Dr. Ohhira vznikají smícháním 40 různých druhů rostlin (bylin, ovoce, mořských řas). Do rozmělněné směsi se přidá 12 různých kmenů probiotických bakterií a tato směs se nechá fermentovat po tři roky.

Co se po tuto dobu děje? Bakterie během této doby zápasí o svůj prostor k životu a na konci procesu jsou tedy ve směsi obsaženy pouze ty nejsilnější druhy prospěšných bakterií. Ty navíc obsahují velké množství živin jako aminokyseliny, peptidy, vitamíny, minerály, organické kyseliny, vlákninu, olygosacharidy, polyfenoly a flavanoidy.

 

Kontrola kvality
Probiotika Dr. Ohhira jsou vyráběna podle nejvyšších standardů správné výrobní praxe a každá výrobní šarže finálního produktu je testována nezávislou organizací. Kvalita produktu je vyhodnocena podle množství prospěšných bakterií a nutriční analýzy, která zkoumá množství aminokyselin, vitamínu, minerálu a organických kyselin. Bezpečnost výrobku je zajištěna testy na obsah zbytkových pesticidů a těžkých kovů.

 

Obsah
Původní recept obsahující 12 kmenů živých probiotických kultur
Balení – 30 kapslí
Netto – 17,4g (1 kaplse x 580 mg) 

živé bakteriální kultury

Živé bakteriální kultury:
Bifidobacterium breve M-16V - 0.1 mg
Bifidobacterium infantis M-63 - 0.1 mg
Bifidobacterium longum BB536 - 0.1 mg
Bifidobacterium lactis Bl-04® - 0.1 mg
Lactobacillus acidophilus La-14® - 0.1 mg
Lactobacillus brevis NBRC 3345 - 0.1 mg
Lactobacillus bulgaricus NBRC 13953 - 0.1 mg
Lactobacillus casei TO-A - 0.1 mg
Lactobacillus fermentum NBRC 3071 - 0.1 mg
Lactobacillus helveticus NBRC 3809 - 0.1 mg
Lactobacillus plantarum TO-A - 0.1 mg
Streptococcus thermophilus NBRC 13957 - 0.1 mg

 

Celkový počet životaschopných probiotických kultur na 1 gram probiotické hmoty je 1 000 000 50 000 000 CFU. Jedna 580mg tobolka obsahuje 580 000 až 29 000 000 CFU (colony forming unit) - tedy "kolonie tvořící jednotku" (bakterie schopné reprodukce a tvoření kolonií stejných bakterií)

 

Složení:
Cukry (melasa/oligosacharidy) – 119.9 mg
Švestka domácí (Prunus domestica) – 47.3 mg
Špenát setý (Spinacia oleracea) -15.7 mg
Kustovnice čínská (Lycium chinese) - 5.9 mg
Shitake (Lentinula edodes) - 4.9 mg
Hořčice zelená / Komatsuna (Brassica rapa var. Perviridis) - 2.9 mg
Fíkovník obecný (Ficus carica I.) - 2.9 mg
Borůvka obecná (Vaccinium) - 2 mg
Voskovník červený (Myrica rubra) - 2 mg
Yuzu (Citrus JUNOS SIEB. Ex Tanaka) - 2 mg
Agaricus (Agaricus blazei) - 2 mg
Maitake (Grifola frondosa) - 2 mg
Hiziki (mořské řasy Hizikia fusiforme) - 2 mg
Wakame (Undara pinnatifida) - 2 mg
Konbu (Laminaria japonica) - 2 mg

Pomocné látky: Světlice barvířská (Carthamus tinctorius L) - 129.9 mg; Rostlinný emulgátor - 11.7 mg, karamel - 7.8 mg, prášek z mořských řas Lithothamnion calcareum - 23.9 mg

Složení kapsle: želatina - 138.5 mg, glycerin - 41.5 mg

Dávkování:
1 až 2 kapsle denně (zapít vodou)

Nepřekračujte doporučenou denní dávku

Potravní doplněk – nemá schválené léčivé účinky, resp. nejedná se o lék. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Obsahuje cukry

Střevní mikroflóra je ovlivňována mnoha faktory jako jsou stravovací návyky, životní prostředí, stres, hormonální vlivy, užívání léků (antibiotika, antikoncepce, hormonální léčiva). Vzhledem k tomu, že imunitní systém je ovlivněn stavem bakteriálního osídlení zažívacího traktu, je velmi důležité udržovat střevní mikroflóru v rovnováze

Kód Kód: 111
Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.15 kg

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení