Totum Sport - 78 elektrolytů - optimální hydratace

1 hodnocení

Totum Sport je za studena mikrofiltrovaná mořská voda z oceánu získávána z planktonových oblastí, které René Quinton určil v roce 1907. Zkracuje dobu zotavení, zabraňuje křečím a svalovým zraněním, obsahuje všech 78 elektrolytů Mendělejevovy tabulky, 100% vstřebatelnost.

620 Kč
Skladem

Co je totum sport?

Dar přírody. 100% přírodní doplněk stravy, který poskytuje lidskému tělu všech 78 minerálů a stopových prvků Mendělejevovy periodické tabulky potřebné pro správný vývoj a zdraví. A co především: v téměř totožných poměrech jako v krevní plazmě a extracelurárních tekutinách. Proč je to důležité? Protože se jednotlivé minerály vzájemně ovlivňují a jedině pak efektivně působí.

Totum Sport je mořská plazma, což není obyčejná mořská voda. Pochází z oblastí, kde se v hojnosti vyskytuje zooplankton a fytoplankton - mikroskopické rostlinné organismy, jež živiny z mořské vody přeměňují z anorganické na organickou koloidní formu - tedy perfektně využitelné pro člověka. Tato oblast se nachází v Biskajském zálivu.

Elements_table

René quinton a jeho objev

René Quinton byl muž, který před 120 lety objevil čarovnou podobnost krevní plazmy s mořskou vodou. Byl to hrdina první světové války, průkopník letectví a především biolog a fyziolog, který inicioval výzkum léčivého vlivu mořské vody.

Quinton předpokládal, že většina onemocnění souvisí s nedostatkem minerálů nebo jejich nerovnováhou. Zvláště pokud je potravina vadná nebo je-li osoba ve stavu podvýživy. Vycházel z praxe - začal léčbou nemocných zvířat a poté i lidí. Výsledky byly ve většině případů velkolepé, všechny byly podrobně zdokumentovány.

výživa buněk

Quintonova mořská plazma účinně doplňuje a obnovuje rovnováhu minerálů a stopových prvků, které při své každodenní činnosti ztrácíme. Díky biologické dostupnosti a vysoké absorpci látek obsažených v mořské plazmě jsou tyto složky okamžitě dostupné buňkám, které jsou zodpovědné za realizaci všech životních funkcí.

Když jsou zdravé buňky, fungují správně všechny tkáně i orgány. Najednou zjistíte, že máte spoustu energie a vytrvalost. Tělo rychleji regeneruje, je odolnější vůči infekcím a stresu. Mozek pracuje lépe, odpadá problém se soustředěním. Rovněž se vyrovnává hormonální dysbalance.

quin-happy

vzájemná závislost prvků a minerálů

Minerály a stopové prvky v těle nefungují, pokud jsou izolovány. Jsou nutné v různých fázích metabolického procesu a jejich vzájemná závislost a synergie jsou klíčové. Pokud jeden - i malý prvek chybí - pak je celý řetězec složek nezbytných pro zdraví přerušen.

Příklad: draslík spolu se sodíkovou kontrolou rovnováhy vody v těle, která pomáhá udržovat správný krevní tlak, podporuje fungování myokard. U lidí středního věku snižuje správné množství draslíku a sodíku ledvinových kamenů a osteoporózy.

Nadměrný příjem jednoho z minerálů může také snížit absorpci jiného prvku. Například vysoký příjem vápníku snižuje vstřebávání zinku do střev a nadměrný příjem zinku může ovlivnit absorpci mědi. Nedostatečný příjem jakéhokoli minerálu může způsobit hromadění jiného prvku.

Rozsah interakce minerálů je znázorněn na grafu níže. Čáry a šipky znázorňují významné vztahy mezi jednotlivými minerálními složkami. Tento obrázek ukazuje, jak důležité je dodávat celé spektrum minerálů ve správném poměru. Existuje jediný doplněk stravy, který nabízí takto komplexní řešení - mořská plazma.

relaciones-minerales

jE mořská plazma i pro mě?

Lidské tělo vyžaduje různé minerály a stopové prvky k provádění všech metabolických procesů. Pokud některá ze složek chybí, dříve nebo později se to projeví. Minerály a stopové prvky obsažené v mořské plazmě zabraňují nedostatku, působí profylakticky a posilují tělo.

Zvláště vhodné jsou:

  • když se snažíte o dítě (mořská plazma podporuje plodnost, přispívá ke zlepšení kvality vývoje vajíček a spermií a normalizuje mechanismus samoregulace pH v těle)
  • při těhotenství a kojení (mořská plazma poskytuje plodu všechny minerály a stopové prvky pro správný vývoj. Těhotná žena je silnější i při porodu a po něm)
  • pro děti a mladistvé (mořská plazma podporuje funkce mozku a nervového systému = lepší učení, koncentrace, motorické funkce a koordinace)
  • na práci a stres (duševní, fyzický a emocionální stres spotřebovává obrovské množství minerálů a stopových prvků. Bez nich ubývá energie, špatně se spí a soustředí)
  • na hubnutí (mořská plazma pomáhá kontrolovat chuť k jídlu, protože dodá dostatek mikroživin i při menším kalorickém příjmu. Podpoříte navíc hlavní orgány jako srdce, ledviny, játra, plíce a kůže)
  • zvýšení odolnosti (stres a únava spotřebovává mikroživiny, bez nich je oslabený imunitní systém a je náchylnější k nemocem. Mořská plazma urychluje zotavení, reguluje hormonální rovnováhu, zlepšuje koncentraci a zvyšuje hladinu energie, takže je tělo odolnější vůči infekcích a chorobám)
  • při menopauze (ženský přechod způsobuje zhoršení pohody i snížení energie celého organismu. Mořská plazma snižuje frekvenci a intenzitu návalů horka, zlepšuje krevní oběh, udržuje kvalitu pokožky, vlasů a nehtů. Zlepšuje celkový stav mysli)
  • pomoc při nemoci (mořská plazma urychluje proces zotavení, podporuje imunitní systém, reguluje hormonální rovnováhu, zlepšuje koncentraci a zvyšuje úroveň energie, takže zvyšuje celkovou odolnost organismu. Dodává všech 78 minerálů a mikroprvků v dokonale vyvážených proporcích. Patří mezi ně vápní, fosfor, hořčík, sodík, draslík, chlorid a síran. Stopové prvky zahrnují železo, mangan, měď, zinek, jód, fluor a selen)
  • pro seniory (žijeme déle než kdy jindy, ale jsme náchylnější k degenerativním nemocem jako artritida a osteoporóza. Mořská plazma podporuje integritu kostí a kloubů, aby se senioři cítili mladší. Pomáhá i na degeneraci nervů a prevenci Alzheimerovy a Parkinsonovy choroby, protože minerály působí jako antioxidanty a čistí tělo od těžkých kovů a dalších toxinů)

info_info

deset hlavních rysů plazmy

1. nejkomplexnější složení minerálů na světě
2. obsahuje všech 78 prvků Mendělejevovy tabulky
3. biodostupnost, složení podobné krevní plazmě
4. poskytuje vysokou rychlost a absorpci
5. 100% organické minerály
6. ideální pro všechny věkové kategorie
7. bezpečné, žádné vedlejší účinky
8. stimulují organismus pro samoléčbu
9. obnovení rovnováhy, posílení těla a zvýšení energie
10. alkalické (zásadité) pH

Jak užívat?

Při sportu kvůli fyzické zátěži a pocení ztrácíme minerály, což v praxi znamená, že se rychleji unavíme a stáváme se více náchylní ke zraněním. Bez správné hydratace naše svaly nefungují tak, jak mají. Proto je Totum Sport navržen tak, aby dodal a obnovil nezbytné minerály k zajištění optimálního zotavení atletů.

Studie prokázaly,  že hladiny sodíku, bikarbonátu a glukózy se mění k lepšímu, je-li Totum Sport použit před nebo během fyzické aktivity. Zvýšená hladina sodíku napomáhá v prevenci vnitrobuněčné dehydratace, naopak zásoby glukózy jsou snadno dostupné, což nahrává lepší regeneraci. A navíc zvýšení bikarbonátu může způsobit vyrovnání krevního tlaku, což napomáhá v prevenci svalových zranění a křečí.

Abyste dosáhli nejvyšší efektivity, následujte tyto pokyny:
Před polknutím podržte mořskou plazmu v ústech - nejlépe pod jazykem.
Pokud možno 10 minut po užití nepijte jiné tekutiny a nejezte.
Výrazně pomáhá při VŠECH patologických dysfunkcích souvisejících s iontovou nerovnováhu.

Kód Kód: 135
Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.53 kg
Složení: Přírodní čerstvá mořská voda zpracovaná studenou mikrofiltrací dle originálního postupu René Quintona, Bakteriologicky čistá, přirozeně sterilní (26.22 <26,5 Ro Ohms/cm2/cm 45000.). Není tepelně ani chemicky upravována.
Balení : 20 x 10 ml

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení