Ubiquinol, bioaktivní forma Q10

Neohodnoceno

Ubiquinol je bioaktivní a tedy nejlépe vstřebatelná forma koenzymu Q10. Je zdrojem elánu a vitality, doporučuje se lidem s větší fyzickou či psychickou zátěží, bojující s chronickou i sezonní únavou. Je vhodný pro sportovce či rekonvalescenty, chrání před předčasným stárnutím.

1 899 Kč
Skladem

Koenzym Q10 je tělu vlastní látka, nachází se ve všech buňkách těla a ve vysokých koncentracích zejména v srdci, játrech a ledvinách. Je nezbytný pro produkci mitochondriální energie a funguje jako vychytávač volných radikálů pocházejících z metabolismu tuků.

Tyto vlastnosti činí z Ubiquinolu skvělý doplněk pro podporu výroby energie a ochrany před radikály např. v srdci, mozku a neuronech. Bylo prokázáno, že ubiquinol je vysoce biologicky dostupný a přidání MCT oleje (triglyceridy se středním řetězcem) k tomuto produktu přirozeně zlepšuje jeho rozpustnost a zvyšuje střevní absorpci a tím vytváří produkt s vynikající biologickou hodnotou.

nejlepší kvalita q10

Tento produkt obsahuje pouze čistý, 100% přírodní Q10 nejvyšší kvality (KANEKA Ubiquinol ™), produkovaný kvasinkami; je naprosto totožný s Q10 produkovaným našim tělem.

Předtím než tělo může využít Koenzym Q10, musí být metabolizován na svou biologicky aktivní formu UBIQUINOL (Kaneka). Díky této okamžité formě, je Koenzym Q10 pro tělo okamžitě k dispozici po užití. A bez ztrát, navíc ve vysoké dávce 100 mg na kapsli.

ekonomické balení na 4 měsíce

Mladý jedinec udržuje normální hladinu koenzymu Q10 příjmem z potravy a vlastní produkcí. Po dvacátém roce věku dochází k úbytku koenzymu Q10 v organizmu tak, že po čtyřicítce je ho polovina původního množství. Buňky se potom stávají náchylnější k poškození, hůře využívají energii pro svoji existenci a činnost.

 • pomáhá produkovat víc energie pro buňky
 • zpomaluje proces stárnutí
 • prevence proti chronické únavě a bolestem svalů
 • podporuje zdraví srdce
 • působí jako silný antioxidant, chrání před volnými radikály
 • podporuje imunitní systém
 • zlepšuje látkovou výměnu
 • zvyšuje obranyschopnost organizmu
 • působí proti onemocnění dásní
 • proti zánětům kloubů a revmatismu
 • pomáhá udržovat krevní tlak v normálním rozmezí
 • podporuje nervový systém (nepřetržitá energie pro aktivní mysl)

proč je ubiquinol lepší než levnější forma q10?

Je nejlépe vstřebatelným koenzymem Q10 s rychlým a viditelným efektem na vitalitu srdce i celého organismu. Je aktivní formou koenzymu Q10, to znamená, že na jeho aktivaci již nejsou potřebné další enzymy. V této podobě je připraven prakticky okamžitě vstoupit do metabolických procesů na výrobu energie a fungovat jako antioxidační štít.

co jsou mitochondrie a proč jsou nezbytné pro zdraví?

Většina buněk obsahuje několik set mitochondrií - malé energetické továrny, které dodávají většinu paliva, které vaše tělo produkuje. Tyto buněčné elektrárny vytvářejí energii ve formě ATP (adenosintrifosfátu) z potravin, které jíte v kombinaci s kyslíkem.

Tkáně s větší silou jako srdce, mozek, ledviny a svaly mají více mitochondrií, které pomáhají uspokojit jejich potřeby. Proto je potřeba spousta zdravých mitochondrií, aby tělo a orgány poskytly palivo (energii), které potřebují k řádnému fungování.

V procesu uspokojování energetických potřeb těla však buňky - a mitochondrie - vytváří vedlejší produkt zvaný reaktivní forma kyslíku (ROS). Nadměrná ROS může poškodit buňky a mitochondriální DNA. Jak stárneme, úroveň poškození se zvyšuje a přirozená obrana těla se oslabuje.

Vzhledem k tomu, že mitochondriální funkce je základem všeho, její optimalizace je klíčem k celkovému tělesnému zdraví a wellness.

Doporučené užití a dávkování: Užívejte 1 softgel kapsli denně s jídlem obsahujícím tuky.
Složení: Ubiquinol (Kaneka Ubiquinol™) (redukovaná forma koenzymu Q10) - 100 mg v jedné kapsli
Obsahuje: 120 kapsli - balení na 4 měsíce 
Další složky: MCT olej (triglyceridy se středním řetězcem), tobolka (želatina, glycerin, voda, karob) a včelí vosk.
Neobsahuje pšenici, lepek, sóju, mléko, vejce, ryby, mořské plody. Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny. 

Kód Kód: 853
Kategorie: Doplňky stravy
Obsah: 120 kapslí

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení