Ultrazvukový aromadifuzér Bruma

Novinka Tip
br 1200Wx1200H

Ultrazvukový difuzér a zvlhčovač vzduchu v jednom. Bruma je skvělým aromaterapeutickým pomocníkem. Umožní jednoduché, zdravé a bezpečné rozptýlení esenciálních (éterických) olejů v prostoru.

899 Kč
Skladem

Utrazvukový difuzér je skvělým aromaterapeutickým pomocníkem. K rozptylování esenciálních olejů ve vzduchu využívá technologie ultrazvuku. Ta probíhá zastudena, takže se éterické oleje nezahřívají. Díky tomu si zachovávají všechny svoje kvality a nedochází k jejich nebezpečnému přepalování, jako je tomu u klasických aromalamp se svíčkou.

Jeho chod je tichý a bezpečný, odpadají s ním starosti spojené s používáním svíčky a lze ho mít zapnutý i v přítomnosti dětí.

Tento difuzér je lehký, skladný a odolný. Funguje i zároveň jako zvlhčovač vzduchu.

Bruma se sám vypne v okamžiku, kdy mu dojde voda v zásobníku.

Brumu doporučuju hlavně tam, kde se užije i jeho schopnost zvlhčovat vzduch. Jinak je jednoduchý, pěkně odolný a snadno se přenese, kam je potřeba. Taky je to ideální dárek – stačí k němu přidat jednu synergii a vytvořit tak krásný voňavý balíček.

základní vlastnosti difuzéru

  • Rozměry: průměr 100 mm, výška 140 mm
  • Váha (bez adaptéru) : 200 g
  • Napětí: 110 V – 240 V
  • Délka kabelu dodávaného adaptéru: 170 cm
  • Spotřeba: 12 W
  • Velikost zásobníku : 100 ml
  • Materiál: svrchní díl PP, základna ABS
  • LED: 3 diody
  • určen pro prostory do 30 metrů čtverečních podlahové plochy
  • výrobce: Terpenic Labs, Španělsko

Difuzér je vybaven LED diodami, které lze rozsvítit a difuzér tak využít i jako ambientální světlo. Můžeme ho nastavit na jednu určitou barvu nebo nechat barvy měnit dle programu difuzéru.

Upozornění: do difuzéru je nutné používat pouze 100% čisté esenciální oleje, ostatní produkty mohou způsobovat poškození difuzéru. Kvalitní esenciální oleje Terpenic a Florihana prodáváme na Wolfino.cz

jak difuzér vyčistit?

Čas od času je třeba difuzér vyčistit, speciálně, pokud používáte i esenciální oleje s těžšími molekulami.

Do zásobníku dejte lžičku kyseliny citronové nebo čistého octa a přidejte necelých 100 ml vlažné vody. Nechte působit asi pět minut a vodu vylijte. Otřete jemným hadříkem, vyhněte se při tom ultrasonické destičce, tu můžete jemně očistit vatovým tamponkem.

Pokud vám ulpí zbytky esenciálních olejů na stěnách, odstraníte je pomocí vysokoprocentního lihu - technického či lékárenského. Stačí do něj namočit vatovou tyčinku a zbytky oleje setřít.

Kód Kód: 1002
Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.4 kg
Zpět do obchodu