Bio Ghí natural 720ml

Bio ghíčko je vyrobené z másla, a to z mléka od krav chovaných v ekologickém zemědělství. Krávy se pasou většinu času na trávě, nedostávají preventivně antibiotika a hormony. Tudíž obsahuje i větší množství vitamínů, minerálů a např. kyselinu CLA, která pomáhá snižovat tuky v těle, hladinu cholesterolu a pomáhá budovat svalovou hmotu. To chceš!

477 Kč
Skladem

10 důvodů, proč používat ghíčko

1. Ghí má vysoký KOUŘOVÝ BOD (250°C). Při vysokých teplotách se tudíž nepřepaluje. Během zahřívání proto nevznikají nestravitelné toxické látky.

2. Odstraněním mléčné bílkoviny a odpařením vody (tzv. přepuštěním klasického másla) získáváme velmi dlouhou TRVANLIVOST bez nutnosti chlazení.

3. Ghí neobsahuje ŽÁDNÉ MLÉČNÉ BÍLKOVINY. Proto si i lidé s intolerancí laktózy a kaseinu mohou dopřát chuť a vůni másla.

4. Ghí (obzvláštně to bio od volně pasoucích se krav) je bohaté na VITAMÍNY A, D, E a K. Lidé trpící záněty zažívacího traktu (včetně alergií na lepek), mohou trpět jejich nedostatkem. Ghí zajistí jejich zvýšení příjem.

5. Ghí obsahuje KYSELINU MÁSELNOU. Ta chrání střeva, kde působí protizánětlivě a pomáhá udržovat hladinu inzulinu.

6. Bio ghí obsahuje CLA (konjugovaná kyselina linolová). Ta snižuje hladinu cholesterolu, pomáhá odbourávat tělesný tuk, podporuje růst svalové hmoty a funguje také jako antioxidant.

7. Ghí podporuje HUBNUTÍ. Energie z mastných kyselin pomáhá spalovat tuky a detoxikovat tělo, protože na sebe váže toxiny a volné radikály, které následně odvádí z těla pryč.

8. Zlepšuje TRÁVENÍ. Stimuluje tvorbu žaludečních kyselin a tím podporuje dobré zažívání a chuť k jídlu.

9. Ghí udržuje zásadité prostředí, tím zabraňuje vzniku zánětu a usnadňuje hojení. Lze jej užívat i zevně, protože hojí podrážděnou kůži, hydratuje a zvláčňuje.

10. Působí jako nervové a mozkové tonikum nasycené mastné kyseliny chrání mozek a nervové buňky.

 

Neobsahuje laktózu (laboratorní výsledek), kasein, je přirozeně bezlepkové.

Kód Kód: 108
Kategorie: Potraviny
Hmotnost: 1.05 kg
Objem: 720ml
Tuky (na 100g): 99,3 g
Nasycené mastné kyseliny (na 100g): 70 g
Energetická hodnota (na 100g): 3677 kJ (894 kcal)
Bílkoviny (na 100g): 0,1 g
Zpět do obchodu