Mořská voda Quinton Dermo 150ml

Mořská voda jako účinná látka udržuje pokožku správně hydratovanou a významně zlepšuje její biomechanické vlastnosti. Když se nanese na pokožku, pomáhá udržet hydrominerální homeostázu.

385 Kč
Skladem

Pokožka, tato extrémně citlivá bariéra mezi vnitřním a vnějším prostředím, je tou částí lidského organismu, která je nejvíce vystavena přímým útokům z vnějšího prostředí. Každá změna jejích vlastností v sobě skrývá riziko ztráty vztahové a interpretativní kapacity, což může vést k závažným metabolickým poruchám.

K chemické kontaminaci přibyla v poslední době také elektromagnetická kontaminace, přičemž obě vytvářejí neviditelné bariéry, které mohou často změnit interpretační schopnosti pokožky, která slouží jako hlavní zásobárna vody.

Kůže je metabolicky aktivní orgán a voda je naprosto nezbytná pro zachování její pružnosti a důležité bariérové funkce. Pokožka zůstává vlhká díky vodě, která pochází z nejhlubších vrstev pokožky (transepidermální vody) a vody z potních žláz. Různé faktory mohou vést ke zvýšení ztrát transpidermální vody, jako je nepoužívání hydratačních krémů nebo jiných látek, které zadržují vodu, příliš suchý vzduch, nebo poškozená funkce kožní bariéry.

Pokud jsou ztráty vyšší než 10%, kůže vysychá, stává se křehčí, hrubá, matná a náchylnější k různým kožním onemocněním. Nedostatek vody také způsobuje výraznější vrásky.

“Hydratace kůže je podmíněna rovnováhou mezi difuzí a odpařováním, správnou hydratací a vazebné kapacity “svrchní vrstvy” pokožky stratum corneum. Jakákoli abnormální transepidermální ztráta vody způsobuje dermatózu a šupinatění kůže,“ říká Juan Alberola, ředitel technického oddělení laboratoří Quinton.

V souladu s tím farmaceutické laboratoře Quinton doporučují používat na kůži, a to zejména v létě, hydratační sprej Quinton Dermo Action. Je vhodný pro všechny typy kůže. Za studena mikrofiltrovaná mořská plazma – silný kožní kondicionér, který pomáhá udržovat pleť ve zdravé kondici.

Aplikace:

Aplikujte dvakrát až šestkrát denně na postiženou oblasti – pokaždé nejméně čtyři stříknutí.

Použití:

Sprej lze používat v jakékoliv poloze. Stlačený plyn se nedostane do kontaktu s roztokem. Jeho anatomický difuzér umožňuje odpovídající ošetření jakéhokoliv poškozeného místa na pokožce.

  1. Nasaďte koncovku na lahvičku se sprejem
  2. Umístěte koncovku do vzdálenosti 10 cm od postižené oblasti
  3. Stiskněte koncovku a začněte s čištěním

Quinton Dermo lze používat pro každodenní hygienu pokožky.

Doporučuje se pro všechny kožní problémy, které potřebují přírodní, vyváženou hydrataci: po opalování, jako podklad pro make-up,  po odstranění make-upu, jako denní hygiena pokožky před použitím jiných kosmetických přípravků a také jako pleťová voda.

Kód Kód: 147
Kategorie: Přírodní kosmetika
Hmotnost: 0.2 kg
Složení: Přírodní mořská voda z oceánu zpracována na základě originálního postupu Reného Quintona. Sprej 150 ml: mořská voda: 90 ml, voda: 60 ml
Balení: Sprej: 150 ml
Zpět do obchodu