Med s 20 % bio mateří kašičky

Mateří kašička je nazývána jako elixír mládí a má vysoké regenerační schopnosti. Jde o jedinou potravu pro včelí královnu, která je díky ní schopna extrémních výkonů, jež nemají v živočišné říši obdoby - denně naklade až 3000 vajíček, které tvoří dvojnásobek její váhy! A dožívá se 4 až 5 let, zatímco běžné včely pouze několik desítek dní.

489 Kč
Momentálně nedostupné

Složení: med (80 %), mateří kašička (20 %, nebo-li 50 g).

Hlavní předností je však nasycenost hormonálními látkami, které mohou pomoci s vybalancování hormonální hladiny a třeba i k produkci testosteronu, což má výrazný vliv na celkové zdraví. Mateří kašička však rychle ztrácí na kvalitě, proto je ideální její konzervace v medu.

Tak zůstane její magie na stejné úrovni a bude schopna pomoci zvýšit komplexní výkonnost člověka, působit proti vzniku civilizačních chorob, mít pozitivní vliv na nervový systém nebo zpomalovat stárnutí.

podle výzkumů mateří kašička

- zlepšuje krvetvorbu
- optimalizuje hormony
- posiluje imunitní systém
- má příznivý vliv na psychiku a spánek
- pomáhá ke zvýšení sexuální aktivity
- zvyšuje odolnost proti virovým onemocněním
- zlepšuje činnost jater a střev
- léčí stavy po srdečním infarktu a mozkové mrtvici
- je skvělá na průdušky a záněty dýchacích cest
- vyrovnává krevní tlak
- snižuje hladinu cholesterolu v krvi
- zpomaluje příznaky stárnutí organismu
- má blahodárný vliv na pleť

Mateří kašička obsahuje mnoho vitamínů, stopových prvků i minerálů, celkem je v ní více než 150 biologicky aktivních složek. Má vysokou koncentraci bílkovin (18 – 25%). Dále obsahuje mnoho enzymů a enzymatických struktur. Lze v ní najít i frakce, které se dají přirovnat k látkám, které se nacházejí v lidské krvi. Dále je v ní 57,4 – 69% aminokyselin, z nichž 5,5 – 13,6% má volnou vazbu. Celkově obsahuje 25 druhů aminokyselin, například: alanin, arginin, kyselinu asparagovou, glutamin, glycin, leucin, isoleucin, lysin, methionin, fenilalanin, prolin, threonin, tirozin, triptofan, taurin, valin a další.

co obsahuje?

Včelí mateří kašička obsahuje i důležité mastné kyseliny, které mají antibakteriální účinek a ničí jednobuněčné organismy. Obsah tuku ve včelí mateří kašičce je tvořen zejména kyselinami, které z ní tvoří 80 – 90%. Je bohatá na vitaminy skupiny B, dále obsahuje vitaminy C, A, D, E. Nedávné výzkumy potvrdily i obsah vitamínů K a P.

Je v ní velké množství gamaglobulinu, který posiluje imunitní systém, dále minerály: železo, měď, zinek, fluor, jód, chrom, selen, mangan, nikl, kobalt, sodík, draslík, vápník, hořčík, fosfor, křemík a síra.

Podstatnou složkou je také acetylcholin, který má pozitivní vliv na funkci centrální nervové soustavy a slouží jako hmota, která přenáší vzruchy.

Včelí mateří kašička je velmi složitou látkou. Je složité jí chemicky analyzovat, malé procento jejích složek je stále neznámých. Její složení a struktura je tak jedinečná, že se zatím nepovedla vytvořit synteticky. I to je důkazem, že včelí mateří kašička je jedinečný doplněk výživy.

užívání

Mnoho lidí ví, že mateří kašička nemá příjemnou chuť, je kyselá až štiplavá. Z tohoto důvodu je její užívání přímo s medem velmi vhodné. Mateří kašičku v medu doporučujeme konzumovat ve dvacetidenních cyklech přímo - jednu čajovou lžičku (5 g) denně. Aktivní jedinci však mohou víc. Pozor: nedávat do horkého čaje, ale rovnou do pusy!

Jedná se o 100 % přírodní doplněk stravy.

Kód Kód: 246
Kategorie: Včelí produkty
Hmotnost: 0.35 kg
Hmotnost: 250 g

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení