Omega 3, 90 kapslí

Omega 3 mastné kyseliny jsou nezbytné pro zdraví našeho mozku, očí, snižují zánětlivost a zajišťují správnou funkci téměř všech buněk v organismu. Jejich příjem je v dnešní době ze stravy absolutně nedostatečný.

349 Kč
Skladem

Klíčové pro zdraví jsou především kyseliny EPA a DHA, které se vyskytují jen v živočišné říši. Získat je můžete především pravidelnou konzumací ryb (aljašská treska, divoký losos, makrela, sardinky, kvalitní kaviár, ústřice, krevety), ale také z vajec od domácích slepic, které běhají a živí se venku, nebo z hovězího od krav žijících na pastvě. 

Pro mnoho lidí je těžké jídlem množství omega 3 mastných kyselin do těla dostat, proto je důležité je alespoň suplementovat pomocí doplňku stravy. 

Omega 3 značky Reflex Nutrition jsou výjimečným zdrojem nenasycených mastných kyselin, s vysokým obsahem EPA a DHA a s důležitou garancí: neobsahují těžké kovy a další znečišťující složky, které se do ryb dostávají z moře.

Protože Omega 3 mastné kyseliny jsou získávány z přírodních zdrojů, mohou se hladiny v doplňcích lišit, záleží na zdroji a způsobu zpracování. Kontaminace má zásadní vliv. Ryby v sobě mohou uchovávat toxiny jako je rtuť, dioxiny a PCB, které jsou škodlivé pro naše zdraví. Důležité je, že Reflex Nutrition používá postupy, které zaručí, že každá dávka Reflex Omega 3 mastných kyselin je zkontrolována na všechny kontaminující látky, takže můžete být úplně klidní a spokojení.

Proč jsou důležité omega 3 obsahující EPA a DHA

 • jde o esenciální živiny, které si tělo nedokáže samo vytvořit
 • jsou klíčové pro správnou činnost mozku, zdravý růst a vývoj
 • snižují krevní tlak a riziko kardiovaskulárních chorob
 • mají prokazatelné protizánětlivé účinky
 • pomáhají při autoimunních onemocněních jako artritida
 • působí proti alergiím
 • mohou pomáhat při léčbě cukrovky
 • mají preventivní účinek proti rozvoji rakoviny
 • pomáhají bojovat se stresem a depresemi (podporují tvorbu serotoninu)
 • zlepšují stav pacientů trpících schizofrenií nebo Alzheimerem
 • přispívají ke zvýšení kvality spánku
 • podporují rozvoj mentálních funkcí u dětí, snižují projevy hyperaktivity a ADHD (porucha pozornosti)
 • jsou důležité pro zdravý zrak (brání rozvoji makulární degenerace - jednou z hlavních příčin ztráty zraku ve stáří) - na podporu zraku doporučujeme kombinovat s luteinem a zeaxantinem - koupit ho můžete ZDE

Šedá kůra mozková je tvořena hlavně z DHA, jež tvoří obaly neuronů, dostatečný příjem tedy zlepšuje paměť a myšlení. EPA i DHA jsou nezbytné pro zdravý vývoj mozku a očí plodu ve třetím trimestru. V neposlední řadě tyto kyseliny zlepšují u aktivních lidí tréninkovou regeneraci.

Doporučené dávkování: Berte 1 kapsli 3x denně s jídlem. Děti od 3 let – 1 kapsle denně s jídlem. Balení obsahuje 30 denních dávek.

Složení: v 1 želatinové (hovězí želatina, zvlhčovadlo glycerol, voda) kapsli: Rybí olej koncentrát 1.000 mg (z toho EPA (kyselina eikosapentaenová) 330 mg, DHA (kyselina dokosahexaenová) 220 mg.

Kód Kód: 599
Kategorie: Vitaminy a Minerály
Hmotnost: 0.3 kg
Obsah: 90 kapslí

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení