Resveratrol, 30 kapslí

Resveratrol je silný antioxidant, který působí pozitivně na mnoha úrovních: od zdraví srdce přes eliminaci množení nádorových buněk, zvyšování testosteronu až přes epigenetický vliv, čímž chrání a ovlivňuje naši DNA. Jedna kapsle obsahuje tolik resveratrolu jako 9,3 litru kvalitního červeného vína.

499 Kč
Skladem

Resveratrol je sloučenina, která se nalézá u některých druhů ovoce a zeleniny (zvláště hojný je ve slupce a semenech hroznů). Jedná se o přírodní látku a velmi silný antioxidant, který chrání buňky před volnými radikály, třeba v reakci na UV záření.

Studie ukazují, že je zodpovědný za dlouhověkost tím, že chrání DNA před poškozením a pomáhá chránit buňky před zhoubným bujením. Aktivně se podílí na zpomalování buněčného cyklu přirozeného stárnutí. Ovlivňuje činnost sirtuinů – enzymů ovlivňujících délku a kvalitu života – a zesiluje jejich aktivitu při obraně dědičné informace a samotné DNA.

Tento produkt obsahuje

  • černý rybíz, extrakt z hroznových jader, extrakt z hroznové slupky, extrakt ze švestky
  • křídlatku japonskou - extrakt z kořene (obsahuje 50 % přírodního resveratrolu)
  • čistý resveratrol

Díky této kombinaci působí synergicky (jednotlivé složky se vzájemně ovlivňují a zvyšují svou účinnost). Navíc jde o přírodní výtažky ze skutečných potravin.

výhody resveratrolu

  • chrání DNA před poškozením volnými radikály
  • udržuje krevní tlak v normálním rozmezí
  • podporuje zdraví srdce a cévní pružnost
  • zlepšuje metabolismus a snižuje špatný (LDL) cholesterol
  • zastavuje šíření abnormální buněčné aktivity a náchylnost k vážným nemocem (může pomoci předejít degenerativním onemocněním např. Alzheimerova choroba)
  • přispívá k eliminaci množení nádorových buněk (přispívá k prevenci a ochraně před propuknutím rakoviny)
  • obecně podporuje procesy v těle, které snižují riziko vzniku cukrovky, mozkové mrtvice, obezity

Jak působí

Základem jsou přírodní látky zvané polyfenoly, které jsou hojně obsaženy v některých bobulovinách (brusinky, borůvky, černý rybíz - pochopitelně nejlépe v bio kvalitě. Takové mají totiž významně vyšší hladiny antioxidantů). Polyfenoly zvyšují účinnost vitamínu C, redukují oxid dusnatý - silný volný radikál, který ovlivňuje krevní tok, pozitivně ovlivňují zdraví srdce, sílu imunitního systému a paměť a koncentraci.

Další skupinou jsou flavonoidy - ty rostlinám slouží jako ochrana před hmyzem nebo konkurenčními rostlinám. Díky tomu zvyšují antioxidační aktivitu také u člověka.

Jestli si myslíte, že je řešením jíst pravidelně bio hrozny nebo pít červené víno, pak jste na omylu. V prvním případě byste konzumovali velké množství cukru, ve druhém zase alkohol, který zdraví rozhodně poškozuje.

Důležité: jedna kapsle obsahuje tolik resveratrolu jako 9,3 litru kvalitního červeného vína.

Dávkování: 1 kapsle denně. Pokud chcete zvýšit ochranu organismu, tak 2 a více kapslí denně.

Kód Kód: 492
Kategorie: Vitaminy a Minerály
Hmotnost: 0.2 kg
Obsah: 30 kapslí
Zpět do obchodu