Resveratrol, 30 kapslí

Resveratrol je silný antioxidant, který působí pozitivně na mnoha úrovních: od zdraví srdce přes eliminaci množení nádorových buněk, zvyšování testosteronu až přes epigenetický vliv, čímž chrání a ovlivňuje naši DNA. Jedna kapsle obsahuje tolik resveratrolu jako 9,3 litru kvalitního červeného vína.

499 Kč
Skladem

Resveratrol je sloučenina, která se nalézá u některých druhů ovoce a zeleniny (zvláště hojný je ve slupce a semenech hroznů). Jedná se o přírodní látku a velmi silný antioxidant, který chrání buňky před volnými radikály, třeba v reakci na UV záření.

Studie ukazují, že je zodpovědný za dlouhověkost tím, že chrání DNA před poškozením a pomáhá chránit buňky před zhoubným bujením. Aktivně se podílí na zpomalování buněčného cyklu přirozeného stárnutí. Ovlivňuje činnost sirtuinů – enzymů ovlivňujících délku a kvalitu života – a zesiluje jejich aktivitu při obraně dědičné informace a samotné DNA.

Tento produkt obsahuje

  • černý rybíz, extrakt z hroznových jader, extrakt z hroznové slupky, extrakt ze švestky
  • křídlatku japonskou - extrakt z kořene (obsahuje 50 % přírodního resveratrolu)
  • čistý resveratrol

Díky této kombinaci působí synergicky (jednotlivé složky se vzájemně ovlivňují a zvyšují svou účinnost). Navíc jde o přírodní výtažky ze skutečných potravin.

výhody resveratrolu

  • chrání DNA před poškozením volnými radikály
  • udržuje krevní tlak v normálním rozmezí
  • podporuje zdraví srdce a cévní pružnost
  • zlepšuje metabolismus a snižuje špatný (LDL) cholesterol
  • zastavuje šíření abnormální buněčné aktivity a náchylnost k vážným nemocem (může pomoci předejít degenerativním onemocněním např. Alzheimerova choroba)
  • přispívá k eliminaci množení nádorových buněk (přispívá k prevenci a ochraně před propuknutím rakoviny)
  • obecně podporuje procesy v těle, které snižují riziko vzniku cukrovky, mozkové mrtvice, obezity

Jak působí

Základem jsou přírodní látky zvané polyfenoly, které jsou hojně obsaženy v některých bobulovinách (brusinky, borůvky, černý rybíz - pochopitelně nejlépe v bio kvalitě. Takové mají totiž významně vyšší hladiny antioxidantů). Polyfenoly zvyšují účinnost vitamínu C, redukují oxid dusnatý - silný volný radikál, který ovlivňuje krevní tok, pozitivně ovlivňují zdraví srdce, sílu imunitního systému a paměť a koncentraci.

Další skupinou jsou flavonoidy - ty rostlinám slouží jako ochrana před hmyzem nebo konkurenčními rostlinám. Díky tomu zvyšují antioxidační aktivitu také u člověka.

Jestli si myslíte, že je řešením jíst pravidelně bio hrozny nebo pít červené víno, pak jste na omylu. V prvním případě byste konzumovali velké množství cukru, ve druhém zase alkohol, který zdraví rozhodně poškozuje.

Důležité: jedna kapsle obsahuje tolik resveratrolu jako 9,3 litru kvalitního červeného vína.

Dávkování: 1 kapsle denně. Pokud chcete zvýšit ochranu organismu, tak 2 a více kapslí denně.

Kód Kód: 492
Kategorie: Vitaminy a Minerály
Hmotnost: 0.2 kg
Obsah: 30 kapslí

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení