Vitamin D3 v MCT oleji, kapky 1000/2000 IU

Vitamin D3 je možná nejdůležitější ze všech mikronutrientů, protože má širokospektrální účinek na naše zdraví. Zásadní informací je, že většina obyvatelstva trpí jeho extrémním nedostatkem.

399 Kč
Skladem

Vitamín D3 je velmi vhodné užívat spolu s vitaminem K2, protože obě látky jsou na sobě závislé. Kvalitní vitamin K2 koupíte ZDE.

Vitamin D3 je klíčová látka, na níž závisí síla naší imunity, stěžejní je pro zdraví kostí, tvorbu hormonů a má také antikarcinogenní funkce. V určité podobě ho najdete téměř ve všech buňkách.

V létě lze vitamin D3 získat zadarmo ze slunce (pokud se nenamažete vrstvou krémů), po zbytek roku je ale pro dlouhodobé zdraví nutné ho doplňovat stravou (tučné ryby, rybí tuk, játra, vajíčka a maso z volného chovu), jenže ani tak ho nezískáme dostatek. Proto přichází na řadu suplementace.

pozor

Suplementace vitamínu D3 v kapslích nevede z dlouhodobého hlediska k efektivnímu zvyšování vitaminu D3 v těle. Ideální je tedy sáhnout po přírodních alternativách. Kapky jsou výbornou a rychle vstřebatelnou variantou. Navíc máte přehled, kolik IU (mezinárodních jednotek) do sebe dostanete.

Není radno podceňovat sílu vitamínu D3 a jeho pozitivní efekty na lidské zdraví. Čím více vám chybí, tím více potom pochopitelně pocítíte jeho doplnění. Jeho užívání má vliv i na psychiku, což poznáte sami podle toho, že se v létě cítíte líp než v temných měsících.

d3 v kapkách je perfektní volba, protože:

 • nabízí ohromné množství vitaminu na kapku
 • navíc za velmi nízkou cenu
 • jedno balení vydrží minimálně rok
 • může užívat celá rodina

V nabídce máme dvě varianty: první obsahuje v jedné kapce 1000 IU vitaminu D3, druhá dvojnásobek - tedy 2000 IU v jediné kapce! Produkt je zabalen v lahvičce z jantarového skla s pipetou z přírodního kaučuku. Díky tomu se komfortně aplikuje přímo do úst nebo do nápoje.

jude-beck-Oc-mdtjJoeo-unsplash

k čemu je vitamin D3

 • udržuje normální stav kostí
 • udržuje zdravé zuby bez kazů
 • udržuje normální stav svalů
 • klíčový hráč v naší imunitě
 • má vliv na tvorbu hormonů
 • dodává nám elán, posiluje psychiku
 • podporuje náš celkový stav
 • je zodpovědný za regulaci genů
 • je potřeba k řadě metabolických procesů
 • brání vzniku rakoviny

Výzkumy potvrzují, že víc než tři čtvrtiny obyvatelstva trpí nedostatkem vitamínu D3, aniž by o tom věděly. Deficit tohoto mikronutrientu je častou příčinou jejich zhoršeného zdraví. Studie rovněž ukazují, že vitamin D3 potřebují všechny buňky a tkáně ke svému správnému fungování.

Pokud máte nadváhu, máte zvýšenou potřebu vitaminu D3. To samé platí pro lidi s omezeným pobytem na slunci, pro těhotné ženy (důležité i pro zdraví plodu), pro vegetariány a vegany či pro lidi tmavší pleti, jelikož mají vyšší hodnotu melaninu, který blokuje UVB záření.

Rozlišujme vitamin D2, který se nachází v rostlinných zdrojích a má mnohem nižší biologickou hodnotu a využitelnost pro lidský organismus. Ten není vhodný!

vitamin d3 podle studií zabraňuje:

Vzniku rakoviny, hypertenze a oběhových onemocnění, obezity, artritidy, cukrovky 1. i 2. typu, sklerózy, Crohnovy choroby, chřipky a nachlazení, tuberkulózy, lupenky, ekzému, nespavosti, paradentóze, makulární degeneraci, neplodnosti, astma, cystické fibrózy, migrény, depresí, Alzheimerovy choroby, schizofrenie...

složení

Vitamin D3 je v tucích rozpustný, hlavním nosičem těchto kapek je vysoce kvalitní MCT olej z kokosu, což je další důkaz kvality (obvykle je použit levný slunečnicový či jiný olej). Samotné déčko pochází z laolinu extrahovaného z ovčí vlny v Německu.
Bez GMO bez želatiny bez laktózy, bez lepku, bez příchutě, bez barviv a stabilizátorů.

Aplikace: přímo do úst, do nápoje nebo studených jídel. Kapky jsou bez chuti a zápachu.

Objem: 50 ml (cca 1 800 kapek)
Upozornění: Doplňky stravy nejsou náhradou pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Laboratorně testované kapky jsou vyrobeny v Německu.

Kód Kód: 674/100
Kategorie: Vitaminy a Minerály
Objem: 50 ml (cca 1 800 kapek)

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení