Kyselina hyaluronová sérum 50 ml

Sérum kyseliny hyaluronové, s vysokým obsahem aloe vera a kolagenu. Hydratuje a vyživuje pokožku, omlazuje pleť a dodává jí cennou výživu. Kyselina hyaluronová proniká do hlubších vrstev pokožky a působí na ni vnitřně, má anti-aging efekt. Může být použito jako denní nebo noční krém a je vhodné pro všechny typy pleti všech věkových kategorií.

649 Kč
Skladem

Produkt zajišťuje pleti nepřekonatelnou hydrataci a jemnost. Působí na stimulaci a růst nových buněk. Omezuje i tvorbu vrásek, eliminuje tmavé kruhy pod očima či stařecké skvrny. Pomáhá při problémech se suchou pletí.

Sérum kyseliny hyaluronové a její vlastnosti

Kyselina hyaluronová je polysacharid (molekula cukru), kterému se připisuje mnoho pozitivních účinků na lidské tělo. Jedná se o hydratační látku, která se ve vysoké koncentraci vyskytuje v lidském těle jako součást mezibuněčné hmoty. Její molekuly jsou hydrofilní: mají schopnost vázat až 1000x více vody než je jejich váha.

To má za následek, rychlou migraci buněk, lepší tkáňovou obnovu a přísun živin a kyslíku. Je také nápomocná při rychlé regeneraci jizev a zanechává pleť pružnou, pevnou a hydratovanou.

Kyselina hyaluronová na pleť

  • intenzivně hydratuje pleť díky pozvolnému uvolňování molekul vody
  • stimuluje růst kožních buněk
  • podporuje tvorbu kolagenových a elastinových vláken
  • pronikáním do hlubších vrstev bojuje proti předčasnému stárnutí
  • napomáhá při redukci vrásek, vyhlazení pleti, potížích s akné a dermatitidou
  • Vyšší produkce kyseliny hyaluronové může být podpořena konzumací vhodných potravin, jako je například hroznová šťáva, kořenová zelenina nebo ovoce obsahující vitamín C.

kyselina Hyaluronová, kolagen a aloe

Kyselina hyaluronová a kolagen jsou důležité složky lidského organismu, produkovány vlastním tělem. Dokáží velmi dobře působit na pleť, růst vlasů a jejich regeneraci, stejně jako klouby a pojivové tkáně. Při kombinaci kyseliny hyaluronové s kolagenem se její účinky zvyšují.

Při pravidelném doplňování kyseliny hyaluronové může být elasticita pokožky udržitelně zvýšená, což znamená, že tělo je schopno si vytvořit vlastní kyselinu hyaluronovou a ta podporuje tvorbu nových kolagenových vláken.

Přídavek Aloe Vera dodá pokožce dlouhotrvající hydrataci a má na ní také zklidňující a regenerační účinek.

účinky séra

Účinek viditelný po krátkodobém užívání

První výsledky vyhlazení horní vrstvy epidermis (pokožky) a vrásek.
Středně molekulární kyselina hyaluronová (500-700 kDa) dlouhodobě zlepšuje strukturu pokožky.
Pokožka je hydratovaná a zpevněná, vrásky se začínají vyhlazovat.

Účinek viditelný po delší době

Kyselina hyaluronová proniká do hlubokých vrstev pokožky.
Vlastní buněčná produkce je stimulována a pružnost pokožky je posílena.
Podpora přírodní produkce kyseliny hyaluronové a kolagenu v těle, díky přítomnosti aloe vera je také podporována tvorba nové tkáně.

aplikace

Sérum je možné použít jako denní nebo noční krém. Je vhodný pro všechny typy pleti. Nezapomínejte na důkladné vyčištění pleti před použitím, pro maximální účinnost séra. Pro hloubkové použití je možné nanést sérum po ošetření pleti dermarollerem (válečkem na vrásky).

Sérum kyseliny hyaluronové by mělo být aplikováno na vlhkou pokožku. Kyselina hyaluronová působí díky svým hydratačním schopnostem jak magnet na vlhkost. Pokud je vaše pokožka suchá, táhne veškerou zbytkovou vlhkost z hlubších vrstev pokožky a hydratuje povrch pokožky. Pleť by proto měl být nejprve navlhčená nebo postříkána vodním sprejem před aplikací séra kyseliny hyaluronové.

Poté aplikujte malé množství na požadovanou oblast pokožky. Sérum je možné použít na obličej, oblast kolem očí, čelo, dekolt nebo krk. Po nanesení sérum lehce vmasírujte kruhovým pohybem nebo vklepejte do pokožky.

Produkt vytváří příjemný chladivý filtr, který se lehce a rychle vstřebá do pokožky. Dávkovací pumpička zajišťuje přesně cílenou dávku séra při každém použití. 

otázky a odpovědi

V jakém věku bych měla začít používat sérum kyseliny hyaluronové?
Lidské tělo je schopno vytvářet kyselinu hyaluronovou, ale s postupem věku je její produkce snižována. Proto je doporučováno ji přibližně kolem 25 let začít tělu dodávat.

Jak dlouho hyaluronové sérum vydrží?
Záleží na individuální spotřebě, při použití malého množství 2x denně by produkt měl vystačit na 3 měsíce.

Jaká je molekulární velikost kyseliny hyaluronové?
Existují 3 formy kyseliny hyaluronové. Nízkomolekulární, středněmolekulární a vysokomolekulární. Doporučená je kombinace mezi nízkomolekulární a středněmolekulární (přibližně kolem 600 KDa), protože molekuly jsou schopny projít jak klouby tak pokožkou. Náš produkt obsahuje kyselinu hyaluronovou o molekulární velikosti 500-700 kDa.

Je možné sérum kyseliny hyaluronové užívat dlouhodobě?
Není problém kyselinu hyaluronou užívat dlouhodobě - přirozeně se nachází v lidském těle. Je to polysacharid, organická stavební nebo zásobní látka, která vyplňuje prostor mezi buňkami. S přibývajícím věkem její množství začíná ubývat, proto je doporučováno ji začít dodávat externě.

Jak mohu zvýšit účinnost séra kyseliny hyaluronové?
Doporučujeme užívat s jídlem a zařadit do jídelníčku potraviny bohaté na vitamín C pro podporu tvorby kyseliny hyaluronové a pozitivních účinků na lidské tělo. Nebo užívat ACEROLU - PŘÍRODNÍ VITAMIN C.

Složení: aqua, glycerin, sodium hyaluronate, pentylene glycol, aloe barbadensis leaf extract, phenoxyethanol, soluble collagen, butylene glycol, caprylyl glycol, citric acid, potassium sorbate, sodium benzoate, sodium chloride.

Kód Kód: 755
Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.2 kg
Obsah: 50 ml
Zpět do obchodu