High Potency Digestive Aid

2442 digestive aid 90
516 Kč –11 %

Unikátní směs enzymů, betainu, zázvoru a máty pro komplexní podporu zažívacího traktu. Neplatí pouze, že jste to, co jíte, ale především co a jak strávíte. Když můžete účinně rozložit a asimilovat živiny, vaše tělo má více energie a životní síly.

516 Kč –11 % 459 Kč
Skladem

Po 28. roce života klesá schopnost těla vytvářet dostatek enzymů. Obzvlášť, když se strava skládá z převařených a průmyslově zpracovaných potravin, které jsou plné cukru a prázdných kalorií bez minerální hodnoty. Věkem, špatnou stravou a nedostatkem enzymů se následně rozvíjejí chronická degenerativní onemocnění včetně rakoviny.

Pokud máte potravinovou alergii, intoleranci, trpíte záněty, nadýmáním, průjmy, nedostatečnou funkcí slinivky, břišními křečemi, pak jsou pro vás trávící enzymy nutností.

High Potency Digestive Aid od britské firmy Viridian je vhodný pro všechny jedince zaměřené na podporu trávícího systému. Má protizánětlivý a čistící účinek a dokáže snižovat hladinu homocysteinu.

KDY JE VHODNÉ UŽÍVÁNÍ TRÁVICÍCH ENZYMŮ

 • Při nedostatečné funkci slinivky
 • Při potravinové alergii
 • Při potravinové intoleranci
 • Při zánětech a cévních uzávěrech

POTENCIÁLNÍ ZDRAVOTNÍ KOMPLIKACE

 • Nedostatečnost slinivky břišní
 • Nadýmání
 • Průjem
 • Porucha trávení
 • Břišní křeče
 • IBS – syndrom dráždivého tračníku
 • Potravinová alergie
 • Potravinová intolerance
 • Záněty

Pamatujte: pokud jde špatně natrávená potrava z žaludku do dvanácterníku, je narušen celý proces trávení.

 

čistota produktu viridian

 1. Všechny složky jsou 100% aktivní
 2. Použita je výhradně forma kvalitních kapslí rostlinného původu, s obsahem volného prášku (značka Viridian Nutrition nevyužívá formu levnějších tablet z důvodu vysokého obsahu balastních pojiv a lepidel, která mohou tvořit až 50% tablety)
 3. Produkt neobsahuje geneticky modifikované či ozařované složky
 4. Neobsahuje složky živočišného původu: vhodné pro vegany
 5. Neobsahuje konzervační prostředky, umělá barviva, pšeničný lepek, pšenici, laktózu, přidané cukry, kvasnice, stearát hořečnatý, kyselinu stearovou
 6. Složky obsažené v produktu pochází z plodin a rostlin od malých lokálních producentů. Jednou z klíčových zásad Viridianu je právě podpora místních farmářů a výrobců (nikoli nadnárodních korporací), s nimiž má velmi korektní a férové vztahy. Viridian tak naplňuje svoje heslo etické vitamíny a rovněž díky tomu garantuje kvalitu svých doplňků, protože má přehled o celém výrobním procesu – doslova od semínka až po finální produkt.
Doporučené užití a dávkování
Berte průběžně 1 - 3 kapsle denně během jídla. Zapijte dostatečně vodou. Balení obsahuje 30 – 90 dávek.
 

Složení:
1 kapsle obsahuje: betain HCl 100 mg, obal kapsle hydroxypropylmetylcelulóza (na bázi vojtěšky 42 mg, spiruliny 14 mg, borůvky 14 mg) 100 mg, amyláza (27.000 U/ g) 80 mg, zázvor (prášek z kořene) 75 mg, máta peprná (prášek z listu) 75 mg, lipáza (10.000 U/ g) 50 mg, proteáza (140 U/ g kasein-proteázové aktivity) 15 mg, Amyloglukosidáza (240 U/g) 10 mg.

Složení  
Počet dávek v balení: 30 - 90 1 kapsle
Betain HCl 100 mg 
amyláza (27.000 U/g) 80 mg
zázvor (prášek z kořene) 75 mg
máta peprná (prášek z listu) 75 mg
lipáza (10.000 U/g) 50 mg
proteáza (140 U/g kasein-proteázové aktivity) 15 mg 
amyloglukosidáza (240 U/g) 10 mg


Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v chladnu a suchu. Jestliže užíváte léky na předpis, před konzumací tohoto doplňku stravy se nejdříve poraďte se svým ošetřujícím lékařem.

Kód Kód: 692
Kategorie: Enzymy a trávení
Hmotnost: 0.25 kg
Obsah: 90 kapslí
Zpět do obchodu