Digestiff, podpora trávení s vysokou účinností

Novinka
digestiff

Digestiff jsou enzymy pro podporu trávení, zažívání a potenciální zlepšení zdraví. Tento jedinečný produkt je plný dvou silných proteolytických enzymů bromelainu a papainu, které jsou známé schopností rozkládat bílkoviny a podporovat absorpci živin.

899 Kč
Skladem

digestiff enzymy s vysokou aktivitou 2 400 GDU/G

Síla a účinnost těchto enzymů je mnohonásobně vyšší, silnější a účinnější než běžně dostupné trávicí enzymy na trhu.

Řada výrobců používá na etiketě označení o síle enzymu pouze údaj o hmotnosti enzymu v miligramech, který nic neříká, jen uvádí, kolik enzym v produktu váží. Na čem záleží je síla enzymu a ta určuje jeho účinnost, nikoli hmotnost. Čím vyšší je, tím je enzym účinnější.

Hlavní výhoda a síla produktu Digestiff je právě v UNIKÁTNÍ SMĚSI S VYSOKOU ÚČINNOSTÍ: bromelain (2 400 GDU/g) 600 mg, papain (2 400 USP/mg) 300 mg.

Bromelain je proteolytický enzym pocházející z ananasu a je známý pro své protizánětlivé vlastnosti, zatímco papain je proteolytický enzym pocházející z papáji a je známý pro své účinky na podporu trávení. Společně mohou poskytnout širokou škálu výhod.

Celkově může být použití trávicích enzymů prospěšné pro jedince, kteří mají potíže s trávením některých potravin, jako jsou bílkoviny nebo laktóza, ale i při potravinových alergiích (histamin, laktóza, kasein).

co je gdu

GDU (Gelatin Digesting Units) je jednotkou, která se používá k vyjádření aktivnosti některých enzymů štěpících bílkovinu (jako jsou bromelain a papain). GDU je měřítkem, které udává, kolik želatiny (což je bílkovina) by enzym dokázal rozložit za určitý časový úsek při určité teplotě. Čím vyšší je hodnota GDU, tím aktivnější je enzym.

SÍLA PŘÍRODY PRO VÁS: už žádné nepohodlí v každodenním životě. Věděli jste, že enzymy mají široké využití i na řadu enzymatických pochodů v organismu? Působí totiž synergicky, kdy každý z nich má svou funkci a ve výsledku vám mohou pomoci s tÍm, na co hledáte řešení.

Proteolytické enzymy mají široké využití právě pro potenciální zlepšení trávení, zažívání a každodenního pohodlí.

Hlavní důvod, proč je užívat, je celkové pohodlí spojené s trávením, ale i sytostí, plností, větry, zažíváním a působí na řadu biochemických procesů v organismu synergicky. Začlenění proteolytických enzymů do vaší stravy může poskytnout řadu benefitů.

proteolytické enzymy

Enzymy jsou speciální proteiny, které hrají klíčovou roli v téměř všech biochemických reakcích. Tyto reakce zahrnují trávení potravy, syntézu buněčných složek, opravy DNA a mnoho dalších důležitých procesů. Enzymy fungují jako katalyzátory, což znamená, že zrychlují reakce bez toho, aby samy byly spotřebovány nebo trvale změněny během procesu.

Proteolytické enzymy, známé také jako proteázy nebo proteázové enzymy, jsou skupinou enzymů, které mají schopnost štěpit (rozkládat) bílkoviny na menší peptidy nebo aminokyseliny tím, že štěpí peptidové vazby mezi aminokyselinami v proteinových molekulách.

Aminokyseliny jsou stavebními bloky pro tělesné tkáně a hrají důležitou roli v různých biologických funkcích. Aminokyseliny, které byly enzymem naštěpeny z bílkovin, mohou být absorbovány střevní sliznicí a vstřebány do krevního oběhu. Tímto způsobem se zajišťuje zásobování těla esenciálními aminokyselinami, které jsou nezbytné pro růst, opravu tkání a provádění dalších životně důležitých funkcí. Tato enzymatická aktivita je tedy důležitá pro mnoho biologických procesů a má široký význam v živých organismech. Mezi tyto enzymy patří bromelain a papain.

Pokud dojde k nerovnováze nebo nějakým problémům v produkci těchto enzymů, může to mít vliv na fungování celého systému. Například na náš střevní mikrobiom, trávení, zažívání a celkové nepohodlí s tím spojené.

Složení:
Bromelain (2400 GDU/g) 600 mg
Papain (2400 USP/mg) 300 mg
Inulín 100 mg

Ostatní ingredience: veganská kapsle. Neobsahuje umělé příchuti nebo sladidla, konzervační látky, cukr, škrob, mléko, laktózu, sóju, vejce, glutamát, pšenici, droždí, stearát hořečnatý a není GMO.

Dávkování: 2 kapsle denně

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Chraňte před mrazem. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Skladujte mimo dosah dětí.

Kód Kód: 1027
Kategorie: Enzymy a trávení
Hmotnost: 0.3 kg
Obsah: 60 kapslí
Zpět do obchodu