Hydroláty Terpenic BIO, různé varianty

Prémiové hydroláty katalánské značky Terpenic jsou autentifikované a v nejvyšší možné kvalitě BIO pro vnitřní i vnější užití. Díky tomu je jejich využití velmi univerzální - od kosmetických, inhalace přes využití jako aroma či k řešení obtíží.

359 Kč 399 Kč 369 Kč 399 Kč od 359 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Skladem Momentálně nedostupné Zvolte variantu

Pravé hydroláty vyrobené destilací aromatických i nearomatických rostlin. 100% přírodní. Vhodné k vnitřnímu užití i k péči o pokožku. Na Wolfino.cz nabízíme pouze produkty bez konzervantů či jiných aditiv v potravinářské kvalitě.

Z mikrobiologického hlediska je jeho bezpečnost zajištěna díky filtraci přes membrány, které zachytí případnou kontaminaci. Je proto bezpečný pro vnitřní užití a certifikován jako BIO potravina.

Vnitřně tak nepoužívejte po uplynutí 15 dnů od otevření. Skladujte vždy v lednici při stále teplotě. Pro použití na pokožku doporučujeme odlití menšího množství do malé lahvičky s rozprašovačem pro denní použití, zatímco zbytek ponecháme v ledničce.

Nejvyšší kvalita: veškeré suroviny pocházejí od konkrétních pečlivě vybraných dodavatelů, bez využití prostředníků. Jsou podrobovány důkladným laboratorním analýzám nezávislými špičkami v oboru, aby se zaručila nejvyšší kvalita.

Do jídla i do kosmetiky: všechny esenciálních oleje na Wolfino.cz jsou v potravinářské kvalitě. To jim dává ohromné možnosti využití. Díky laboratorním analýzám jsou bezpečné i pro terapeutické použití a mají garantovaný obsah aktivních látek.

BIO certifikace: všechny produkty na Wolfino.cz jsou certifikovány jako původem z ekologického hospodářství (BIO).

HYDROLÁT RŮŽE DAMAŠSKÁ BIO

AnyConv.com__hydrolat-kvetova-voda-ruze-damasska-BIO-vnitrni-uziti-bez-konzervantu

Čerstvý hydrolát z růže damašské (Rosa damascena) je 100% čistý bez konzervantů. Tolik oblíbený čistý hydrolát z růže damašské známý taky jako růžová voda v BIO kvalitě od Terpenicu. S potravinářskou BIO certifikací – skvěle tak poslouží nejen do kosmetiky, ale i jako voňavá surovina pro přípravu jídel a nápojů. Bez konzervantu či jiných aditiv.

Růžový hydrolát nebo růžová voda. Kdo by ji neznal? Díky tomu, že je vhodná do jídla, s ní můžete připravit autentické delikatesy. Nicméně růžová voda se proslavila hlavně v péči o pleť: osvěžuje, zklidńuje, pečuje. Hodí se na všechny typy pleti včetně mastné, protože pomáhá regulovat tvorbu mazu.

Specifikace: 100% čistý přírodní hydrolát získaný destilací rostliny, bez konzervantů či jiných aditiv
Destilovaná rostlina: růže damašská (Rosa Damascena), květy
Místo původu: Francie
Užití: vnitřní i vnější
Kvalita: BIO certfikovaná
Obsah: 250 ml

HYDROLÁT TEA TREE BIO

AnyConv.com__hydrolat-cajovnik-tea-tree-BIO-vnitrni-uziti-bez-konzervantu

Čerstvý hydrolát z čajovníku (Melaleuca alternifolia) je 100% čistý bez konzervantů. Získává se destilací listů tea tree. S potravinářskou BIO certifikací – skvěle tak poslouží nejen do kosmetiky, užívat ho můžeme i vnitřně. Bez konzervantu či jiných aditiv. Vhodný k ochucení jídel a nápojů, zpestření jídelníčku i v rámci hydrolaterapie. Lze použít jako kosmetickou surovinu - zejména do produktů pro péči o mastnou a akneickou pokožku, mastné vlasy a pokožku s lupy.

Kajeput střídavolistý známý jako čajovník nebo tea tree je strom z čeledi myrtovitých. Roste divoce v močálech a mokřinách severovýchodního pobřeží v Novém Jižním Walesu v Austrálii. Zároveň se ve velkém pěstuje na plantážích. Evropany byl objeven díky výpravě britského mořeplavce Jamese Cooka roku 1770. Pro své vlastnosti byl zvláště ceněn domorodými Australany. V současnosti se těší oblibě po celém světě.

Hydrolát tea tree je vynikajícím pomocníkem pro smíšenou, mastnou, problematickou pleť a pokožku se sklonem k plísním. Používá se jako ingredience v kosmetických produktech, které čistí, tonizují a osvěžují pleť. Hydrolát příznivě působí na dýchací systém. Uplatnění nalezne v péči o ústní dutinu stejně jako v intimní hygieně.

Specifikace: 100% čistý přírodní hydrolát získaný destilací rostliny, bez konzervantů či jiných aditiv
Destilovaná rostlina: čajovník australský (Melaleuca alternifolia)
Místo původu: Austrálie nebo Jihoafrická republika (v závislosti na dostupné šarži)
Užití: vnitřní i vnější
Kvalita: BIO certfikovaná
Obsah: 250 ml

HYDROLÁT heřmánek římský BIO

AnyConv.com__hydrolat-kvetova-voda-hermanek-rimsky-BIO-vnitrni-uziti-bez-konzervantu

Čistý hydrolát získaný destilací římského heřmánku od Terpenicu. S potravinářskou BIO certifikací – skvěle tak poslouží nejen do kosmetiky, užívat ho můžeme i vnitřně a čarovat s ním v kuchyni i ho užívat aromaterapeuticky. Bez konzervant či jiných aditiv.

Hydrolát z heřmánku se proslavil svojí jemností a vhodností do produktů pro péči i o pokožku těch nejmenších. Kosmetika s ním zklidňuje podráždění, zčervenání a alergické reakce. Čistí, revitalizuje. Vhodný pro podrážděné oči.

Specifikace: 100% čistý přírodní hydrolát získaný destilací rostliny, bez konzervantů či jiných aditiv
Destilovaná rostlina: heřmánek římský (Anthemis nobilis)
Místo původu: Francie
Užití: vnitřní i vnější
Kvalita: BIO certfikovaná
Obsah: 250 ml

HYDROLÁT VILÍN VIRGINSKÝ BIO

AnyConv.com__hydrolat-hamamelis-vilin-virginsky-BIO-vnitrni-uziti-bez-konzervantu

Čerstvý hydrolát z vilínu virginského (Hamamelis virginiana) je 100% čistý bez konzervantů. Získává se destilací byliny. Hydrolát je klasifikován jako přírodní aroma.

Vilínový hydrolát je ideální do produktů pro přírodní péči o pokožku smíšenou, mastnou, problematickou a zralou. Vhodný k ošetření citlivé či podrážděné pokožky, pokožky s kuperózou a k péči o oční okolí (snižuje tmavé kruhy nebo otoky pod očima). Používá se jako součást produktů, které podporují kožní mikrocirkulaci. Čistí a stahuje póry. Uplatní se i při nadměrném pocení. Přidává se rovněž do produktů k péči o žíly. Při užívání vnitřně zpravidla ředíme.

Specifikace: 100% čistý přírodní hydrolát získaný destilací rostliny, bez konzervantů či jiných aditiv
Destilovaná rostlina: vilín viržinský (Hamamelis virginiana)
Místo původu: Francie
Užití: vnitřní i vnější
Kvalita: BIO certfikovaná
Obsah: 250 ml

Kód Kód: 990/VIL 990/RUZ 990/TEA 990/HER Zvolte variantu
Kategorie: Přírodní kosmetika
Zpět do obchodu