I Love BIO Protein 1,4 kg

Instantní proteinová formule obsahující špičkové zdroje bílkovin garantovaného původu a čistoty v certifikované kvalitě BIO.

1 499 Kč
Skladem

Základ tvoří výběrová směs bílkovin v garantovaném poměru 1:1 (nedenaturovaný syrovátkový proteinový koncentrát : nativní mléčný proteinový koncentrát). Produkt pochází z lokální rakouské produkce s nejvyššími standardy kvality a garancí jasného původu, použité mléko z biofarem v Rakousku, Švýcarsku, Německu a Velké Británii. Produkt je GMO free, rBGH (rBST) free, bez obsahu umělých sladidel, syntetických složek a balastních aditiv.

základ = smetanová chuť a jasný původ v kvalitě bio

I když se vše může zdát jednoduché, trvalo nám opravdu velmi dlouho, "poskládat" tento produkt dle našich požadavků, tedy z pohledu kvality, zdrojů a samozřejmě i co nejlepší chuti. Pokud je hlavním kritériem kvalita, tedy jasný původ mléka, potažmo bílkoviny, a následně zpracování v souladu s nejvyššími standardy kvality včetně etických požadavků, je ideálním řešením lokální evropská produkce, tedy opak globálních mlékárenských korporací s produkčními linkami na všech kontinentech, jejichž suroviny dnes využívá díky bezkonkurenčně nízké ceně většina značek. To však není naší filozofií, proto I Love BIO Protein obsahuje ty nejkvalitnější bílkoviny z lokální rakouské mlékárny s nejvyššími standardy kvality a garancí jasného původu mléka.

 

Víc nepotřebujete = "Whey Protein + Native Whey + Micellar Casein" v jednom balení

V receptuře I love BIO Proteinu je optimalizován obsah dvou hlavních zdrojů bílkovin v poměru 1:1. První složkou je nedenaturovaný syrovátkový proteinový koncentrát získaný ultrafiltrací tekuté syrovátky, druhou pak nativní mléčný koncentrát získaný ultrafiltrací přímo z kravského mléka. Každá dávka tak nabízí ideální mix obsahující jak klasický "whey protein" bohatý na glykomakropeptidy, alfa-laktalbumin, beta-laktoglobulin a další frakce, tak nativní mléčnou bílkovinu zahrnující "native whey" a micelární kasein. Nativní syrovátková bílkovina nabízí oproti klasické syrovátkové bílkovině mírně vyšší obsah esenciálních aminokyselin, klasická syrovátková bílkovina zase obsahuje glykomakropeptidy, které nejsou v nativní syrovátkové bílkovině obsaženy vůbec, proto je mix obou ideálním řešením. Produkt samozřejmě neobsahuje problematické kaseináty, ale pouze nativní micelární kasein.

i love bio protein = výběrová směs bílkovin v poměru 1:1

- 1/2 nedenaturovaný syrovátkový proteinový koncentrát (zdroj BIO syrovátka) = whey protein

- 1/2 nativní mléčný proteinový koncentrát (zdroj BIO mléko) = 20% native whey protein, 80% micellar casein

3:2 = optimální poměr "rychlých a pomalých" frakcí

Poměr rychlých (fast-release) proteinových frakcí a pomalých (slow-release) proteinových frakcí je v I love BIO Proteinu optimalizován na poměr 3:2, takže je produkt vhodný do kterékoliv denní periody, včetně potréninkové regenerace, nebo případně jako tzv. “druhá večeře”. Jinými slovy to znamená, že 60% produktu tvoří rychle vstřebatelné proteinové frakce a 40% proteinové frakce s postupným uvolňováním aminokyselin, což odpovídá jak nejnovějším poznatkům v rámci sportovní výživy, tak lidskému zažívacímu traktu a jeho typologii.

Je všeobecně známým faktem, že existují 2 hlavní typy mléka dle původu: albuminózní a kaseinové. Albuminózní mléko je např. mléko lidské a právě zde tvoří převažující část bílkoviny rychlé nad bílkovinami pomalými. Opakem je tzv. kaseinové mléko, např. kravské, kde tvoří převažující část bílkoviny pomalé nad bílkovinami rychlými. Oba typy bílkovin tedy mají svůj jasný význam a poměr, který je dán již v původním stavu "matkou přírodou". Snahou tohoto produktu tedy není jen maximální bioaktivita, tedy minimální denaturace proteinových frakcí, ale i zachování faktorů, které jsou pro náš organizmus přirozené.

 

I love BIO Protein - rychlé proteinové frakce (60%)

- Syrovátkový protein - zdroj nedenaturovaný syrovátkový proteinový koncentrát

- Nativní syrovátkový protein - zdroj nativní mléčný proteinový koncentrát

 

I love BIO Protein - pomalé proteinové frakce (40%)

- Micelární kasein - zdroj nativní mléčný proteinový koncentrát

pro koho je i love bio určen?

- Pro všechny aktivní i vrcholové sportovce

- Pro všechny jedince zaměřené na zdravý životní styl

- Ideální zdroj bílkovin pro zástupce všech věkových kategoríí

- Pro každého kdo podporuje a upřednostňuje poctivou kvalitu

 

Příprava:

jedna vrchovatá odměrka představuje cca 25 g. Doporučenou porci 25 g řádně rozmíchejte ve vodě. Poměr ředění je 25 g na 250 ml vody.

 

Upozornění:

Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu, chladu a temnu. Chraňte před mrazem. Výrobce ani dovozce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Součástí balení je odměrka.

Alergeny vyznačeny tučně. Může obsahovat stopy lepku.

 

Výživové údaje:

Počet dávek v balení: 56 x 25 g 100 g v dávce 25 g

Energetická hodnota 1607,75 kJ/379,25 kcal 402 kJ / 94,81 kcal

Tuky 3,25 g 0,81 g

- Z toho nasycené mastné kyseliny 2,10 g 0,53 g

Sacharidy 7,50 g 1,88 g

- Z toho cukry 7,50 g 1,88 g

Bílkoviny 80 g 20 g

Sůl 1,53 g 0,38 g

 

Aminokyselinové spektrum:

Obsah důležitých aminokyselin 100 g v dávce 25 g

Esenciální aminokyseliny 51,1 g 12,78 g

BCAA 16,4 g 4,1 g

L- valin 4,0 g 1,0 g

L- leucin 8,2 g 2,05 g

L- isoleucin 4,2 g 1,05 g

L- lysin 7,2 g 1,8 g

L- methionin 1,8 g 0,45 g

L- fenylalanin 3,2 g 0,8 g

L- threonin 3,7 g 0,93 g

L- tryptofan 1,3 g 0,33 g

L- arginin 2,5 g 0,63 g

L- kyselina glutamová 15 g 3,75 g

Instantní proteinová formule obsahující špičkové zdroje bílkovin garantovaného původu a čistoty v certifikované kvalitě BIO.

Kód Kód: 117
Kategorie: Proteiny
Hmotnost: 1.6 kg
Složení: BIO syrovátkový proteinový koncentrát 50 %, BIO mléčný proteinový koncentrát 50 %. (Původ surovin - Rakousko, Švýcarsko, Německo, Velká Británie)
Počet dávek v balení: 56 x 25g
Zpět do obchodu