Power Of Proteolytic Enzymes, vysoká účinnost 12 enzymů

Novinka
11097 power of proteolitic enzymes for long life proteolyticke enzymy

Silnější a účinější mix pečlivě vybraných 12 proteolytických enzymů. Ty mají široké využití pro potenciální zlepšení zdraví jako součást tzv. enzymoterapie. Tato unikátní směs obsahuje také nattokinázu a lumbokinázu a je zcela přírodní bez plnidel.

899 Kč
Skladem

Nejedná se o trávicí enzymy, jak se může někdo mylně domnívat, přestože jsou v produktu obsaženy a mohou se na trávení užívat.

Hlavní důvod, proč je užívat, je celková potenciální možnost zlepšení zdraví. Obsahují mix pečlivě vybraných enzymů, které působí na řadu biochemických procesů v organismu v synergii, kdy každý z nich má na starost jiný okruh v lidském organismu.

Tato formule představuje alternativu a doplnění k serrapeptáze a je je zajímavá díky obsahu lumbokinázy a nattokinázy. Tyto dva enzymy jsou jediné, které se mohou měřit s fibrinolytickou aktivitou serrapeptázy.

CO OBSAHUJE POWER OF PROTEOLYTIC ENZYMES

 • bromelain (2400 GDU/g) - pomáhá rozkládat bílkoviny a podporuje trávicí proces
 • papain (6000 USP/mg) - pomáhá trávit bílkoviny a zlepšuje trávicí funkce
 • amyláza (15 000 SKB/g) - štěpí sacharidy a přispívá k trávení škrobů
 • lipáza (2000 FIP/g) - rozkládá tuky a podporuje jejich trávení
 • proteáza (60 000 HUT/g) - pomáhá trávit bílkoviny a zlepšuje vstřebávání živin
 • laktáza (2 000 ALU/g) - rozkládá laktózu, což je cukr v mléce
 • sacharáza (1 000 INVU/g) - pomáhá štěpit sacharózu a využít ji v metabolismu
 • maltáza (300 DP/g) - rozkládá maltázu, což je forma cukru
 • tripsyn (1:150) - rozkládá bílkoviny v tenkém střevě
 • nattokináza (2 000 FU/g) - enzym z fermentovaných sójových bobů, pozitivní vliv na cévy
 • lumbrokináza (200 000 IU/g) - enzym ze střevního traktu žížal, podporuje cirkulaci krve a zdraví srdce. Nazývá se také jako fibrinolysin a pomáhá rozkládat fibrin, což je bílkovina v krevních sraženinách, a biofilmy
 • adenosintrifosfát-ATP (250 milionů LCU) - molekula, která je základem pro buňky, podporuje vitalitu

PROTEOLYTICKÉ ENZYMY

Proteolytické enzymy jsou speciální enzymy schopné rozkládat bílkoviny na menší fragmenty nebo aminokyseliny a peptidy. V těle hrají klíčovou úlohu při trávení potravy. Přítomnost proteolytických enzymů v trávicím systému umožňuje štěpení bílkovin na aminokyseliny, které následně mohou být absorbovány do krevního oběhu a využity pro různé biologické funkce, včetně syntézy hormonů a neurotransmiterů, uchovávání energie, regulaci pH v buňkách a tkáních, stavby DNA a RNA, stavby kožního a vlasového kolagenu, detoxikaci těla od škodlivých látek a těžkých kovů atd.

Některé proteolytické enzymy jsou zkoumány pro jejich potenciální účinky při zánětlivými stavech. V určitých situacích mohou proteolytické enzymy být také přínosné pro proces hojení ran a zranění tím, že pomáhají rozkládat odumřelé tkáně a podporují tvorbu nových buněk.

FIBRIN A BIOFILMY

Existuje několik proteolytických enzymů, které mohou pomoci rozložit fibrin a biofilmy (pankreatické enzymy, bromelain, nattokináza, serrapeptáza a lumbrokináza). Lumbrokináza patří do skupiny fibrinolytických enzymů pocházejících ze žížal (Lumbricus rubellus).

Ze všech proteolytických enzymů nebo enzymů štěpících bílkoviny se pouze serrapeptáza a nattokináza podobají lumbrokináze, pokud jde o fibrinolytickou aktivitu. Lumbrokináza je téměř 30krát silnější než nattokináza, enzym z nattó. A přibližně 300krát silnější než serrapeptáza - enzym extrahovaný z bource morušového.

Enzymy fungují jako katalyzátory, což znamená, že zrychlují reakce bez toho, aby samy byly spotřebovány nebo trvale změněny během procesu.

Je to přírodní, NON-GMO pokročilá podpora nejen zdravého stárnutí, dlouhověkosti. Bez chemických plnidel! 100% přírodní.

Ostatní ingredience: veganská kapsle. Neobsahuje umělé příchutě nebo sladidla, konzervační látky, cukr, škrob, mléko, laktózu, sóju, vejce, glutamát, pšenici, droždí, stearát hořečnatý a není GMO.

Doporučené dávkování: 3 kapsle denně: 1 ráno, 1 v poledne, 1 večer vždy před jídlem.
Balení: 90 kapslí

Skladování: Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Chraňte před mrazem. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Skladujte mimo dosah dětí.

Kód Kód: 1036
Kategorie: Enzymy a trávení
Hmotnost: 0.3 kg
Zpět do obchodu