Serrapeptáza 250 000 SPU, 4+1 balení zdarma

Akce Novinka
AnyConv.com Serrapeptasefrontapril0276

Serrapeptáza je proteolytický enzym na posílení imunity s výjimečnými protizánětlivými účinky. Jde o pokročilou podporu mírnění zánětů. Chronický zánět vede k neustálému zvyšování cytokinů (zánětlivých bílkovin) v celém organismu. Nadměrné množství cytokinů může závažně poškodit zdraví a vést ke vzniku závažných onemocnění.

3 996 Kč
Skladem

Akce 4+1 balení zdarma je určena pro ty z vás, kteří chtějí poznat skutečnou sílu serrapeptázy, protože řeší složitější nebo chronický problém. V takových případech je totiž potřeba zvýšit dávkování až na šest kapslí denně a my Vám na WOLFINO.cz chceme tento skvělý proteolytický enzym ještě víc zpřístupnit.

Serrapeptáza se používá k podpoře léčby zánětu, snižuje bolest a otok, urychluje proces hojení a podporuje imunitní systém. Má čistící účinek, pomáhá vázat těžké kovy a pomáhá eliminovat toxiny z těla. Její pozitivní účinky jsou klinicky potvrzeny při léčbě široké škály zdravotních problémů.

SERRAPEPTÁZA: PROTIZÁNĚTLIVÝ ENZYM

Serrapeptáza je, stejně jako některé jiné proteolytické enzymy, známá svými účinky při léčbě bolesti a zánětu. Některé výzkumy v Evropě a Japonsku ukazují, že serrapeptáza je vůbec nejúčinnějším proteolytickým enzymem pro eliminaci zánětu. Kromě toho může také snížit riziko infekcí, zabránit vzniku krevních sraženin a zmírnit některá chronická onemocnění dýchacích cest. A má mnoho dalších výhod pro vaše zdraví. Serapeptáza je jedním z nejpracovitějších enzymů ve vašem organizmu, který vám může pomoci zachovat si zdraví a zůstat aktivní po dlouhou dobu. Je to též váš výjimečný průvodce a pomocník pro zdravé stárnutí.

CO TO JE PROTEOLYTICKÝ ENZYM

Serrapeptáza je proteolytický enzym, který štěpí proteiny na menší složky - aminokyseliny, které spouští množství procesů v celém organizmu. Proteáza je enzym, který katalyzuje (zvyšuje rychlost) proteolýzu - rozklad proteinů na menší polypeptidy nebo jednotlivé aminokyseliny. Proteázy se podílejí na mnoha biologických funkcích, včetně trávení požitých proteinů, katabolismu proteinů (rozklad starých proteinů) a buněčné signalizaci. Bez proteázy by proteolýza byla velmi pomalá a trvala stovky let. Proteázy lze nalézt ve všech formách života a virech.

Enzymy jsou obecně sloučeniny, které řídí rychlost, jakou probíhají životně důležité procesy vašeho těla. Enzymy však dělají víc než trávení jídla. Enzymy jsou nezbytné pro hojení, ochranu před bakteriemi, udržení zánětu pod kontrolou a udržení vašeho těla ve špičkové kondici.

1. PROTIZÁNĚTLIVÉ ÚČINKY

Zánět je v zásadě reakce organismu na zranění, určitou nemoc nebo operaci. Serrapeptáza je schopna redukovat zánětlivé buňky v postiženém místě. Inhibuje také sloučeniny vyvolávající bolest, a tím snižuje bolest (její závažnost a také intenzitu) a snižuje také produkci hlenu - oba běžné příznaky zánětu.

Tato supersíla serrapeptázy také pomáhá úlevit od chronických respiračních onemocnění, jako je chronická obstrukční plicní nemoc (včetně bronchitidy), astma a plicní hypertenze, protože dokáže odstranit hlen a snížit zánět plic.

2. POMÁHÁ V BOJI PROTI INFEKCÍM

Bakterie se mohou spojit a vytvořit kolem sebe ochrannou bariéru, která funguje jako štít a umožňuje bakteriím rychle růst a způsobit infekci. Serrapepatse dokáže inhibovat tvorbu této bariéry (biofilmu).

3. MŮŽE POMOCI PŘI LÉČBĚ A PREVENCI ATEROSKLEROZY

Bylo zjištěno, že serrapeptáza je také schopna rozkládat mrtvou nebo poškozenou tkáň a fibrin (tvrdý protein) v krevních sraženinách. Může to být trumf při léčbě a prevenci mrtvice nebo infarktu, protože může rozpustit plak ve vašich cévách nebo rozpustit přímo krevní sraženiny. Serrapeptáza vám pomáhá předcházet infarktu.

4. MŮŽE HOJIT JIZVY

Serrapeptáza rozpouští fibrin, tvrdý protein, který tvoří jizvovou tkáň. Poslední výzkumy naznačují, že vyšší dávky serrapeptázy mohou snížit zjizvení. Menší jizvy vám pomohou udržet lepší rozsah pohybu a učinit jizvu o něco méně nápadnou.

5. POMÁHÁ PŘI ZDRAVÉM STÁRNUTÍ

Proces stárnutí je přirozená část vývoje organismu, ale předčasné nebo zrychlené stárnutí normální není. Chcete-li něco udělat s předčasným stárnutím a se všemi onemocněními, která jsou obvykle spojeny se stárnutím, musíte předcházet zahušťování krve, tvorbě fibrotických tkání, chronickým zánětům a oslabení imunitního systému. Se serrapeptázou lze lépe bojovat proti všem uvedeným problémům.

6. urychluje regeneraci

Serrapeptáza pomáhá sportovcům nebo aktivním lidem s regenerací, stejně tak urychluje hojení po úrazech. Svým protizánětlivým působením zlepšuje i mnoha civilizačních nemocí, jež jsou způsobeny právě chronickým zánětem. Patří mezi ně i všechny bolesti pohybového aparátu včetně artritidy, revma apod.

VĚDĚLI JSTE...

  • Serrapeptáza ve formě doplňku stravy je vyrobena ze Serratie, bioaktivní skupiny bakterií, které se vyvíjejí v procesu, který umožňuje bourci morušovému stát se motýlem. Serratia jsou nezbytné pro přežití bource morušového. Poté, co splete hedvábný zámotek a začne se transformovat do motýla, uvolní ze svého střeva bakterie Serratia. Serratia produkují serrapeptázu. Protože tento enzym štěpí bílkoviny, rozpouští hedvábný kokon a otevírají ho, aby se motýl mohl dostat na svět.
  • Serrapeptáza se používá v USA, Japonsku a některých částech Evropy s výbornými výsledky pro podporu léčby kromě zánětů i např. artritidy, osteoporózy, migrény, kardiovaskulárních onemocnění, vysokého krevního tlaku atd. již více než 25 let.

  • Písmena IU, SU, SPU označují účinnost enzymatického doplňku. Účinnost enzymu je faktorem číslo jedna, který je třeba vzít v úvahu, abyste zjistili, jak dobře bude fungovat. Účinnost enzymatického doplňku je měřítkem aktivity enzymu, nikoli množství samotného enzymu v doplňku. Udává, jaké množství doplňku je potřebné k degradaci substrátu (tj. v případě serrapeptázy proteinu) v určitém časovém rámci. Systémové enzymy (doplňky) s vysokou účinností vyžadují k vytvoření účinku menší množství enzymu.

 

Kapsule v SERRAPEPTASE jsou entericky potažené, což znamená že se jejich enterosolventní povlak rozpouští nikoliv v žaludku působením žaludečních kyselin ale až ve střevě, kde je správné místo a čas na absorpci enzymu, a tím je jeho potence maximálně zachována.

Uchovávejte mimo dosah dětí a přímého o slunečního světla. Skladujte na suchém místě.

Dávkování: Užívejte 1 až 2 kapsle denně. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Složení: Enzym serrapeptaza, celulóza (kapsle)

Kód Kód: 1030
Kategorie: Enzymy a trávení
Hmotnost: 1 kg
Obsah 1 balení: 60 kapslí
Obsah celkem: 300 kapslí
Zpět do obchodu